HAKKIMIZDA

Genç ve dinamik bir ekip olarak ODTÜ Teknokent bünyesindeki ofisimizde mağazacılığın ve görsel tasarımcıların ihtiyaçlarını karşılamak için şevkle ve zevkle çalışıyoruz. Biriktirdiğimiz bilgi birikimini, ortak tutkumuz olan sanat, tasarım ve teknoloji alanlarında sürekli olarak yenilik geliştirmek için kullanıyoruz.

Mağazaların, Endüstri 4.0 döneminde tasarım ve teknoloji alanında ihtiyaç duyacakları araçları geliştirmek,  online mağazacılık ve Covid-19 döneminde  fiziksel mağazacılığın mağaza içerisindeki ve dışarısındaki müşterilerine yaratmak isteyeceği yeni ve eşsiz deneyimlerin teknolojik alt yapısını geliştirmek için çalışıyoruz. Mağaza görsel düzenlemelerinde hareketli dekorlar kullanmanızı sağlayan altyapımız beraber yürüyeceğimiz geleceğin yalnızca giriş kapısı.

Levitate ekibi olarak teknolojiyi sanat ve deneyimle buluşturmak en büyük motivasyonumuz. Hedefimiz bugün Türkiye'de yarın tüm dünyada mağazaların fiziki müşteri deneyimi iyileştiricisi olmak ve  tüm kamusal alanlarda sanatın, tasarımın ve teknolojinin ilham verici uygulamalarını ve deneyimlerini yayabilmek.

Levitate Ekibi

levitate_logo_turuncu_beyaz.png

Sayfalar

Sosyal

LeviArt

Koşullar

Copyright © 2020, Levitate Gösteri Teknolojileri Ltd. Şti.

Copyright © 2021, Levitate Gösteri Teknolojileri Ltd. Şti.

Üniversiteler Mah. İhsan Doğramacı Blv. Arge ve Eğitim Merkezi Apt. No:13 Çankaya Ankara

support@levitate.com.tr